image2 image1

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Inspektorem Ochrony Danych jest Piotr Schmidt, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto realizując obowiązek, o którym mowa w art. 13 RODO Wrocławscy Kameraliści informują, że:
1. Administratorem danych osobowych są Wrocławscy Kameraliści, ul. Ruska 46c, Wrocław.
2. Celem zbierania danych jest zapewnienie prawidłowego realizowania zadań statutowych instytucji, w szczególności propagowanie kultury i zapewnianie dostępu do niej.
3. Każdej osobie, czyjej dane osobowe są lub będą przetwarzane przez Wrocławskich Kameralistów przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zapewnienia pełnej obsługi widzów. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe korzystanie z oferty kulturalnej Wrocławskich Kameralistów.
5. Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa lub gdy będzie to wynikało z umowy.
6. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
7. Wrocławscy Kameraliści nie mają zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez czas korzystania z oferty kulturalnej Wrocławskich Kameralistów, lub czas trwania umowy z Wrocławskimi Kameralistami lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie, o ile była podstawą przetwarzania.